1993 Yılı Temmuz ayında yayın hayatına başlayan Müjde FM, o yıl sadece Kadıköy ilçesine seslendi. Hızla büyüyen Müjde FM, 1994 yılında yayınlarını tüm İstanbul'a ulaştırdı. Ağustos 1996'da yeniden yapılanan Müjde FM bu tarihinden itibaren İstanbul ve Marmara Bölgesi geneline yayın yapmaktadır.

Yayın stüdyosu Kadıköy, yayın anten ve verici sistemleri Büyük Çamlıca'da bulunan Müjde FM'in verici gücü 25 KW'dır.

Tüm inançlara saygıyı ön planda tutarak yayın yapan Müjde FM; yayın çizgisinde Türkiye'nin ilk ve tek radyosu olma özelliğini taşımaktadır.Müjde FM; öncelikle bugün İstanbul ve çevresinde yaşayan ve sayıları 1 milyonu aşan Hıristiyan camiaya seslenen tek radyo istasyonudur. Yayınlarını Hıristiyan camiaya ulaştırırken, müzik, eğlence ve haber programları ile tüm kesimlere eşit mesafede yaklaşmaktadır.

Tarafsız ve objektif haberleri ile bilinen, 37 ayrı dilde tüm dünyaya haber yayını yapan tek radyo D-Welle ile 1996 yılında haber anlaşması yapan Müjde FM, D-Welle ve kendi haber derlemesi ile haber yayınlarını anında sürdürmektedir.

Dünyada yeni çıkan müzik listelerini tüm medya araçlarından önce İstanbul ve çevresine dinleten Müjde FM, Gospel Müzik çizgisinde yoğun bir müzik denetimi ile Kutsal Kitap çercevesinde tüm ruhsal ezgilerin yayınlandığı tek radyo istasyodur.

İstanbul ve civarında oturan Türk olmayan. Konuşma dilleri ingilizce olan bölge sakinlerinin  haber, talk show, dünyadaki gelişmeleri içeren program ihtiyacını karşılamak ve aynı zamanda ingilizce öğrenmek isteyenlere, ingilizcesini geliştirmek isteyenlere yönelik ingilizce eğitim ve aile programları ile de bölgedeki yerli ve yabancı tüm halka yayın hizmetlerini sürdürmektedir.

Büyük bir dinleyici kitlesine sahip olan Müjde FM, yaptığı özel programlarla Marmara bölgesi'nin tüm sakinlerini aynı anda radyoları başında toplayabilen radyolardandır. Günde 24 saat aralıksız yayın yapan Müjde FM internet üzerinden de aşağıdaki sitelerden de tüm dünyada canlı yayınlarını sürdürmektedir.


Radyomuzdan Bazı Görüntüler

Yayın Akışımız Dua İstekleriniz

Müjde Kayıt Stüdyo