Müjde Yayıncılık, 1991 yılında Türkiye'de Türkçe Hıristiyan kitaplarının sayısının bir elin parmaklarının sayısını geçmediği bir dönemde yayın hayatına ilk yerli Hıristiyan yayınevi olarak atıldı. Hıristiyanlık tarihi açısından büyük bir tarihi zenginliğe sahip ülkemizde daha düne kadar edebiyat ve düşün yaşamımızda eksikliği hissedilen 100'ü geçkin eseri, Müjde Yayıncılık kuruluşundan bugüne kadar üretmiş, üretmeye de devam etmektedir.

Müjde Yayıncılık yine Türkiye'de ilk kez Rabbin yol göstermesiyle İncil'i çok düşük fiyatlarla dağıtarak resmi bir şekilde tüm Türkiye'deki fuarları kullanarak doğrudan Müjdeleme, kitap-broşür dağıtma hizmetlerini sürdürüyor.

Müjde Yayıncılık çalışmalarını sürdürebilmek için Türkiye dışından irtibat kurmaya çalıştığı, kilise, organizasyon, hizmet grubu ve imanlılarla temas sağlayarak onların hazırladığı broşür ve kitapları Türkçe'ye çevirip, basarak tüm Türkiye'ye dağıtmaya ve satmaya çalışıyor.

Herkese kitaplar ile Rabbin Sizi; daha fazla Müjdesel ve Ruhsal kitap üreterek insanlara ulaşabilmek, gazete ilanları, kitap fuarları gibi alanları kullanarak doğrudan hizmeti sağlayabilmek, Türkiye'de Isa Mesih'in Müjde'si ve Hıristiyanlık ile ilgili her tür çeviri, hazırlık ve tüm baskı işlemleri ile kitap, broşür yayımını ve dağıtımını sağlamak.
Yayınevimizden Bazı Görüntüler
Kitap Listemiz için TIKLAYINIZ   Kitap Listemizi Görmek için TIKLAYINIZ